5 טיפים שיעזרו לך לבחור נעלי ספורט

אם אתה רוצה לקנות ציוד ספורט, כמו נעלי ספורט, אנו מציעים לך לפעול לפי 5 הטיפים המפורטים להלן. קניית ההנעלה הנכונה היא חשיבות עליונה בין אם אתה רוצה לרוץ או להשתתף בתחרות ריצה. קניית ציוד מהסוג הלא נכון עלולה לגרום לכאבים בכפות הרגליים, מה שעלול לגרום גם לפציעה בכף הרגל, כגון נקעים ושלפוחיות. להלן הטיפים שיכולים לעזור לך לבחור את ההנעלה הטובה ביותר לצרכי הספורט שלך. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

1. שקול את הפעילויות שלך

בהתבסס על סוג הספורט וסוג המשטח, ייתכן שתרצה ללכת על הזוג הנכון. לדוגמה, המשטח יכול להיות מגרש, דשא או דשא. המשטח וסוג הפעילות יכולים לקבוע מה אתה צריך. אם אתה צריך זוג נעליים להליכה, אתה לא יכול ללכת על זוג שמיועד לטיולים במסלול.

איש המכירות יכול לעזור לך להחליט מה מתאים לך. עם זאת, אתה יכול גם לעשות את המחקר שלך באינטרנט כדי לקבל ידע נוסף על הנושא.

2. העדיפו התאמה לאופנה

אם אתה מודע לאופנה, אולי יהיה לך קשה יותר להעדיף יחידה שמתאימה לך היטב על פני אחת שנראית יותר אופנתית. אבל אנחנו מציעים שלא תתפתו להמלצות הסלבריטאים. קבלת זוג נעליים שאינן מציעות התאמה נכונה יכולה לגרום רק לפציעה. בנוסף, לא תוכל לבצע את הפעילות הרצויה כראוי.

3. הגודל משנה

למרות שזה נשמע מובן מאליו, אנשים רבים עושים את הטעות שלא מודדים את רגליהם בחנות תחילה. זכור שהזוג שאתה רוצה לקנות צריך להתאים בצורה מושלמת שלך. ההתאמה תקבע אם הנעליים הן במידה הנכונה.

עדיף שתרכוש את הנעליים שלך בערב מכיוון שכפות הרגליים שלך נוטות להתנפח עד סוף היום עקב הליכה, ריצה, ריצה או משחק מתמידים.

4. בהונות ומבחן הוויגל

דרך קלה להבטיח שהנעליים מתאימות לך היטב היא להריץ את מבחן הנחושות. הרעיון הוא לוודא שלנעליים שלך יש מספיק מקום בפנים כדי לאפשר לרגליים שלך להתנועע ללא כל בעיה. באופן אידיאלי, צריך להיות מספיק מקום בין קצה הנעל והבוהן הגדולה שלך. העקב שלך לא אמור להחליק בנעל בזמן שאתה רץ או הולך.

5. טיפ בונוס

נעלי ספורט מתאימות ומרגישות נהדר גם בחנות. הם לא דורשים את "תקופת הפריצה" בניגוד לנעלי שמלה. מצד שני, אם הנעליים לא מרגישות בנוח באופן מיידי, כדאי לחפש מידה אחרת. זה לא רעיון טוב לעשות את הבחירה הזו בחיפזון. אחרי הכל, אתה לא רוצה לגמור עם שלפוחיות על הרגליים.

בקיצור, קניית נעלי ספורט היא רעיון מצוין אם אתה רוצה להפיק את המרב מהספורט שלך. התעלם מהטיפים האלה ולא תוכל לספק את הביצועים הטובים ביותר שלך ועלול להסתיים בפציעה במקום זאת. מקווה שזה עוזר.


Source by Shalini M

About admin

Check Also

בדמינטון לחינוך גופני – אילו מוצרים יכולים לקחת את העונש!

בדמינטון היה כוננות ותיקה לשיעורי ספורט במהלך עשרות השנים. ספורט פנטסטי שניתן לשחק בו צעירים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments