תקני כדורסל, חישוקים ושערים – מה ההבדל?

אני עובד בחברת אביזרי ספורט מקוונת המציעה מגוון רחב של ביגוד וציוד לכדורסל. עד כדי כך שלעתים קרובות לקוחות פוטנציאליים מתבלבלים לגבי מה לקנות ומה יתאים בסופו של דבר לצרכים שלהם. רוב הבלבול נוגע לסטנדרטים של כדורסל, חישוקים ומטרות ומה כרוך בכל אחד מהם. ובכן, הנה הסקיני על כל אחד.

תקן כדורסל: תקני כדורסל הם היקרים בחבורה. הם יכולים להיות ניידים או נייחים. כאשר אתה חושב על תקן כדורסל אתה צריך לחשוב על סוג מערכת הכדורסל המשמשת ב-NBA או בחוץ במגרש המשחקים. במילים פשוטות, תקן כדורסל הוא כל החבילה – שפה, לוח אחורי, רשת ומוט.

חישוק כדורסל: כשג'וני הקטן כותב לסנטה קלאוס ואומר לו שהוא רוצה חישוק כדורסל לחג המולד, הוא מתכוון שהוא רוצה את כל החבילה. עם זאת, חישוק כדורסל הוא לא לגמרי החבילה כולה. חישוק כדורסל הוא שילוב של שפה, רשת וקרש, אך ללא מוט. תחשוב על חדר הכושר שלך בתיכון. כן, כנראה היה לך שם תקן כדורסל איפשהו שקבוצת הכדורסל כנראה השתמשה בו למשחקים אמיתיים. אבל היו לך גם חישוקי כדורסל על הקירות שמסביב. זה מה זה חישוק כדורסל – שפה, רשת וקרש שניתנים להדק למבנה שכבר קיים.

מטרת כדורסל: השם של הציוד המסוים הזה מקבל את שמו מהמטרה שלו. המילה מטרה היא משהו שאתה שואף אליו. בספורט, המטרה היא בדרך כלל המקום שבו אתה צובר נקודות. ובכן, אותו הדבר נכון בכדורסל. המטרה היא רק עוד שם לשפה.

בעת רכישת ציוד ספורט, כדאי לדעת את ההבדל בין המונחים הטכניים השונים הקשורים לכל ענף ספורט. אם לא, אתה עלול לקנות בלי כוונה משהו שלא רצית.


Source by Nishan Wilde

About admin

Check Also

דירות גן

דירת מגורים זו ממוקמת על נכס מעוצב בקומת הקרקע. מונח זה מתאר באופן רופף כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments