תכנן, הכן, תצליח בעונת הכדורסל הקרובה שלך

מאמנים, אני לא מאמין ששוב זה כבר הזמן הזה בשנה… עונת הכדורסל ממש מעבר לפינה! נראה שהניצחון של הניצחון או ייסורי התבוסה בסוף העונה שעברה עדיין טריים במוחנו כשאנחנו מתכוננים שוב לחודשים של קרב אינטנסיבי, לילות ללא שינה, נסיעות ארוכות באוטובוס, מלתחות מיוזעות, חיבוקים גדולים, גבוה חמישיות, בליטות בחזה, רגעים עזים של חרדה ורגעים מתוקים של סיפוקים. אנחנו הרבה מטורפים, נכון… אבל זה בדם שלנו ואנחנו אוהבים את זה!

אם אתה משהו כמוני, השבועות הבאים יהיו עמוסים במיוחד עבורך כשאתה מנסה לארגן את המחשבות שלך סביב העונה הקרובה. החלומות שהשנה הזו תהיה השנה משאיר אותך ער בלילה ויש לך את המבט הרחוק הזה שרק מאמן יכול לקבל, מכיוון שהוא או היא לא יכולים להפסיק לחשוב על שילובים שונים של שחקנים, מחזות ומצבים.

הבעיה הגדולה ביותר שיש לך כנראה היא היכולת לאסוף את כל המחשבות שלך למקום אחד בצורה מאורגנת. בכל שנה הייתי מתכנן תוכניות כיצד לשמור על סדר טוב יותר עם תוכניות תרגול, דוחות סקאוטינג ותוכניות משחק. השתמשתי בקלסרים, לא בפדים ובתיקיות. אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר. בשבוע השלישי או הרביעי של העונה חזרתי לאבד מסמכים ולאבד את דעתי לגבי היכן שמתי דברים שהיו חשובים להצלחת הקבוצה שלי. זה היה מתסכל! ביליתי 10 שנים בניסיון להיזכר באיזה קלסר או תיקייה עם שלוש טבעות היו רשימות מרפאת הקיץ שלי, מאיפה היו המחשבות וההערות שלי מיד אחרי העונה שבה דעתי הייתה רעננה מה עלינו לעשות לשנה הבאה, ואיפה האם דיווחי הסקאוטינג של הצוות ההוא שתמיד היה עם המספר שלנו?

המפתח להישאר מאורגן כמאמן הוא לוודא שכל הטפסים החשובים ביותר שלך, כגון תוכניות אימון יומיות, דוחות סקאוטינג, תוכניות משחק והערות מרפאות הקיץ נמצאות במקום אחד ונגישות בקלות. הטעות הכי גדולה שיעשו מאמנים צעירים היא לחשוב שהכל אצלם בראש. אם אתה לא מתכנן ונשאר מאורגן אז אתה מתכנן להיכשל. זה יתפוס אותך. היכולת לגשת בקלות לתוכנית אימון מהחודש שעבר, לדוח סקאוטינג מלפני שבועיים, או לתוכנית משחק מאותו הפסד הרסני של 2 נקודות יכולה לגרום לך לחזור על אותן טעויות שוב.

אל תעשה את הטעות לחשוב שאתה יכול לשמור הכל מאורגן בראש שלך. כאשר אתם מתכננים ומתכוננים בצורה מאורגנת… ההצלחה בוודאי תגיע.


Source by Joe Jessop

About admin

Check Also

דירות גן

דירת מגורים זו ממוקמת על נכס מעוצב בקומת הקרקע. מונח זה מתאר באופן רופף כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments