תכונות ויתרונות של Skechers Shape Ups

אולי שמתם לב שכמה אנשים מסתובבים עם הנעליים המוזרות האלה מתוצרת סקצ'רס. הן נראות כמו נעלי הירח הישנות של פעם. האם ידעת שהאנשים האלה מתאמנים בעדינות רק על ידי כך שהם לובשים אותם כל היום? אולי יש לך כמה שאלות לגבי איך הם עובדים, ומה התכונות והיתרונות. הנה זוג.

פותח את הברכיים – במקום לעמוד על העקבים ולרכז את המשקל שלך על הקשתות, הברכיים שלך לא נעולות, ובכך מוריד לחץ ממפרקי הברכיים ומטיל את המשקל על הארבע ראשי, שרירי הירך והשוקיים, ומקל גם על כאבי גב.

כמו ללכת על חול – זו אנלוגיה מצוינת. המטרה של הליכה על חול היא להגביר את השימוש בשרירי המייצבים שלך ולגרום לשרירים לעבוד קשה יותר. לפיכך, המטרה בלבישת Shape Ups היא לגרום לגוף שלך לעבוד קשה יותר באמצעות שרירים שהוא בדרך כלל לא משתמש בהם.

עובד עם מדרסים – אתה בהחלט יכול להוסיף מדרסים ל-Shape Ups שלך. הדאגה היחידה היא שבאופן מסורתי, לאנשים שלובשים מדרסים יש בעיות גדולות עם פרונטציה / סופינציה. בשל הטריז הקינטי הרך וחוסר היציבות של הנעל, אין למדרסים פלטפורמה מוצקה להתרכז בה. אנשים מסוימים עלולים להגזים יתר על המידה בבעיות הפרונציה / סופינציה שלהם. אז, הביאו אתכם את המדרסים שלכם לחנות כשאתם מנסים את ה-Shape Ups.

אריכות ימים – ל- Shape Ups יש בערך פי שניים את החיים של זוג נעלי ריצה מסורתיות. נעל הריצה הממוצעת מחזיקה כ-300 מיילים, או כשלושה חודשים אם אתה רץ או הולך 25 ​​מייל בשבוע. נציג סקצ'רס שאיתו דיברתי אמר שהוא שמע פעם על בחור במשקל 240 פאונד שלבש את ה-Shape Ups במשך שמונה עד עשר שעות ביום, שצריך להחליף אותם אחרי חמישה חודשים.


Source by Blake M Talvitz

About admin

Check Also

אודות ריפוד הליכון וטכנולוגיית בלימת זעזועים הליכון

אחת הסיבות שאנשים רבים קונים הליכון היא ריפוד הליכון המציע בלימת זעזועים בעת פגיעת רגל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments