סקירת ציוד כושר: הליכון מתקפל של Weslo Cadence 16.0

יש אינספור סיבות להתחיל תוכנית כושר – מפוארת או צנועה. רובנו יכולים לעשות יותר פעילות גופנית, ומודעים ליתרונות הרבים שיש להפיק. קשה, לפעמים, לדעת מאיפה להתחיל, ועוד יותר קשה להחליט כמה כסף להתחייב. יש שפע של ציוד כושר יקר יושב ללא שימוש כדי להעיד על הנקודה הזו. במובנים מסוימים, לא הגיוני להשקיע אלפים בהליכון, למשל, לפני שאתה יודע אם זו המכונה המתאימה לך. כל הקריאה והמחקר בעולם לא יחליפו את השימוש בפועל בהליכון. אפשרות נבונה יותר עשויה להיות לקנות הליכון איכותי אך במחיר תקציבי כדי לראות אם זה סוג המכונה שיתאים למשטר האימון שלך? מכונה כזו שכדאי לקחת בחשבון היא הליכון מתקפל של Weslo Cadence 16.0.

מכשירי כושר: תכונות עיקריות של הליכון מתקפל Weslo Cadence 16.0

תמורת כ-400 פאונד, תקבל הליכון ברמת כניסה עם הרבה תכונות ופונקציות בסיסיות. בניגוד להליכונים רבים אחרים במחירים תקציביים בכיתה שלו, Cadence 16.0 הוא מכונה יציבה למשתמשים ביתיים שתתמוך בריצה כמו גם בהליכה. התוכניות המובנות בכל הליכון הן גורמי מפתח בשמירה על מוטיבציה ומעורבות של המשתמשים. ה-Cadence 16.0 כולל 6 תוכניות, כך שיש הרבה מגוון ואתגרים. להליכון יש גם 2 מצבי שיפוע הניתנים להתאמה ידנית, כך שתוכל להמשיך לאתגר את עצמך ככל שרמת הכושר שלך משתפרת. עם מהירות מרבית של 16 קמ"ש, הליכון זה מאפשר גם קצב ריצה נמרץ. תכונה מרכזית נוספת היא שהוא מתקפל בקלות כאשר אינו בשימוש.

מכשירי כושר: עוד על הליכון Weslo Cadence

ה-Cadence הוא מכשיר כושר עמיד בעל מנוע חזק ורציף של 1.75HP. השיפוע מתכוונן מ-0% ל-6%. תצוגת קונסולת ה-LCD קלה לקריאה, ומדווחת על פרמטרים מרכזיים של האימון שלך, כולל מהירות, זמן, מרחק, תוכניות, קלוריות וקצב לב. קצב הלב נמדד באמצעות חיישן אחיזת דופק אגודל. מידות הסיפון 41 ס"מ על 127 ס"מ, ומכילה טכנולוגיה קניינית שמפחיתה את ההשפעה בכ-15%, בהשוואה לריצה או הליכה על משטחים קשים בחוץ. הממדים המורכבים של ה-Cadence 16.0 הם 163 ס"מ אורך x 74 ס"מ רוחב x 139 ס"מ גובה, והוא יתמוך במשקל משתמש מרבי של 125 ק"ג. הליכון הוא בדרך כלל בחירה טובה יותר מאשר סוגים אחרים של ציוד כושר, כגון מכשירי סקי, מטפסי מדרגות, אופני כושר ומאמנים אליפטיים מכיוון שאין צורך בתנועות מיוחדות. מה שנדרש על הליכון הוא רק הליכה בסיסית ופשוטה. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי אימון על הליכון כמו דגם Weslo זה שורף יותר קלוריות מכל המכשירים שהוזכרו לעיל.

הליכון מתקפל Weslo Cadence 16.0 הוא מכשיר כושר נהדר וידידותי לתקציב, שאידיאלי עבור אלה שרק מתחילים תוכנית הליכה, ריצה או ריצה.


Source by Jeffrey Kelly Atlas

About admin

Check Also

אודות ריפוד הליכון וטכנולוגיית בלימת זעזועים הליכון

אחת הסיבות שאנשים רבים קונים הליכון היא ריפוד הליכון המציע בלימת זעזועים בעת פגיעת רגל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments