סקירת חבילת ספורט Wii Nerf

חבילת הספורט של Wii Nerf הם אביזרים שאתה יכול לחבר לשלט ה-Wii שלך כדי לשפר את ההנאה ממשחקי ספורט שונים. החבילה מגיעה עם מחבט בייסבול רך, מועדון גולף ומחבט טניס. הם כשליש מגודלם של ציוד הספורט בפועל ועשויים מגומי רך. ניתן להכניס שלט Wii לחלק התחתון של ידית שעובדת עם כל שלושת הקבצים המצורפים השונים. הסטים מגיעים בשחור, אדום, כחול וירוק.

השלט של ה-Wii הוא למעשה מה שמנחה את המשחק, אבל האביזרים נותנים לך חוויה מציאותית יותר של משחק הספורט. אתה יכול להשתמש בקובץ המצורף בעת משחק ספורט Wii.

עם מחבט הבייסבול כיף מאוד לשחק. המשקל של המחבט אינו כבד במיוחד, אבל זה עוזר לתת לך יותר את התחושה שהיית מקבל בעת הנפת מחבט אמיתי. דבר אחד שהוא די מעצבן הוא שאתה צריך להסיר את הידית עם הקובץ המצורף כשזה תורך להזיז.

מועדון הגולף לא נותן הרבה מומנטום להתנדנדות שלך אבל זה עוזר להחזיק את הידיים במיקום הנכון. החזקת מועדון הגולף של Nerf עוזרת גם לשמור על הכתף שלך.

חיבור הטניס יכול להיות קצת מסובך להתרגל אליו. גיליתי שלפעמים Wii Sports לא זיהה את התנופה שלי, אבל לפעמים כן. אז אולי צריך קצת תרגול כדי שזה יעבוד.

דבר אחד שקצת מעצבן הוא שהלחצן שאתה לוחץ כדי לפתוח את חיבורי הספורט השונים מהידית די קשה ללחיצה. זה עשוי להיות קשה לילדים צעירים יותר להשתמש כדי להחליף ספורט בעצמם.

בסך הכל, חבילת הספורט של Wii Nerf בנויה היטב ועוזרת להוסיף להנאה בעת משחק במשחקי הספורט של Wii. לא הצלחתי יותר מדי עם חיבור הטניס, אבל מחבט הבייסבול והגולף מהנים מאוד. מועדון הגולף, במיוחד מאוד עזר לי עם האחיזה והתנופה שלי. לקצף הרך יש תחושה נעימה וכמובן כמו כל מוצרי Nerf עושה אותו בטוח לשחק איתו בבית. החומר גם מוסיף מעט משקל נוסף מבלי להיות כבד מדי, מה שעוזר לגרום לאביזרים להרגיש כמו ציוד ספורטיבי אמיתי.


Source by Joshua Casey

About admin

Check Also

מחבטי בדמינטון Yonex

Yonex התחילה בשנות ה-40 כיצרנית של צפי דיג מעץ, אך הייתה מצערת מספיק שנאלצה לצאת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments