סקירת הליכון Healthrider R60

עבור המשתמשים המזדמנים, ההליכון HealthRiderR60 בהחלט לא חסר לא בסטנדרט או בפריטים המוצגים שהצרכן עשוי לרצות. רוב האנשים בשטח חושבים ששווה לפחות את תג המחיר שקיבל, ה-R60 היא עדיין מכונת האמצע של השטח.

בעוד שמערכת ה-I-fit ומשטח ההליכה המגודל הם יתרון, ובהחלט לא סטנדרטים, עדיין יש תכונות סטנדרטיות משעממות כמו מאווררים, רמקולים מוניטור לב. דברים שאתה פשוט מצפה להם על הליכון עכשיו.

מפרטי הליכון HealthRider R60

 • מנוע- 2.0 כ"ס
 • קיפול- כן
 • מהירות מרבית – 12 קמ"ש
 • שיפוע- 0-10%
 • משטח הליכה- 60? X 20?
 • צג- 4 חלונות LED BioLogic Console
 • תוכניות- 10+ תואמות ifit
 • מידות- 80? x 33? x 58?
 • משקל הליכון- לא
 • משקל משתמש מקסימלי- 330 פאונד
 • אחריות- 10 שנים מנוע, שנה חלפים ועבודה

צרכנים רבים בתחום האימון כבר שמעו על מערכת ה-I-fit. על ידי שימוש ב-I-fit.com, והציוד בהישג יד, הצרכנים יכולים להכין תוכנית הרזיה אישית כדי להיכנס לכושר טוב יותר. מדובר בתכנית מוכחת ומפותחת מקצועית על בונוס!

על מנת לגשת לתוכנית I-fit, הצרכן יכול להשתמש באחת משתי שיטות – או על ידי קניית תקליטור אופציונלי, או על ידי שימוש בחיבור לאינטרנט. תוכניות I-fit כבר מפורטות מספיק כדי שהן נותנות לצרכן אימון כזה, והיא גם עוקבת אחר הנחיות מקצועיות.

תוך ניצול הרמקולים, הצרכן יכול לקבל עידוד שמע תוך שימוש בתוכנית I-fit. כיתרון אפילו טוב יותר, קיימת מערכת ריפוד שעם השנים השתנתה לטובה. כעת, משתמשים יגלו שיש הרבה פחות השפעה גם על הברכיים והמפרקים שלהם.

מכונה גדולה, ערך גדול?

מי לא מעריך משטח ריצה גדול לשימוש? אני יודע שכן. זה דבר אחד שיש ל-R60-שטח של 60"x20". עוד משהו נחמד באזור ריצה של צרכנים מבוגרים יותר, שיכולים להיות לא בטוחים בעצמם או סתם רוצים ללכת, יכולים להרגיש חופשיים לעשות זאת.

בנוסף, צרכנים אחרים שהם פחות עמידים ורוצים יותר ביטחון יכולים להשיג זאת על ידי שימוש בשטח גדול יותר זה.

עבור אותם צרכנים שרוצים, אפילו צריכים להיות בעלי ערך, מערכת I-fit המובנית ב-HealthRiderR60 נותנת להם את זה. ניסיון לעמוד ביעדי כושר הוא משהו שכל הצרכנים רוצים לעשות, ועדיין לדבוק באימונים שלהם.

הזמינות של מערכת I-fit בכל מערכות HealthRider נמצאת בכל הדגמים האחרונים. בשל זמינות זו, למותג יש רעש אינדיבידואלי משלו.

גם אם הצרכן אינו משתמש במערכת ה-I-fit, עדיין קיימות מספר תוכניות אחרות זמינות עבורו לשימוש גם באימונים של מרחק, דופק, שריפת שומנים ואימונים. למרות שתוכניות אלה הן פשוט תוכניות ממוצעות, הצרכן עדיין יוכל להשיג משהו אחר מלבד מערכת ה-I-fit או הגדרות ידניות ישנות.

עם זאת, יש חסרון למשטח הריצה הגדול של HealthRiderR60 – אין מנוע גדול שיתאים לו! חגורות בגודל 60"x 20" צריכות להיות עם מנוע גדול יותר ממנוע 2.0 CHP שמסופק עם הליכון זה. עבור אותם צרכנים שרוצים לעשות ריצה רצינית על ה-R60, זה פשוט לא יקרה.

נפילה נוספת היא האחריות. עבור נקודת המחיר של חמש עשרה מאות דולר, האחריות שמספקת HealthRider היא בהחלט לא מה שהצרכנים מצפים. כתוצאה מכך, הם הולכים לחפש במקומות אחרים – במיוחד במכונות היוקרתיות.

חיסרון נוסף עבור HealthRiderR60 הוא הקונסולה – היא מיושנת ברצינות. מי רוצה לקנות מכונה שנראית כאילו הגיעה משנות ה-80? לא אני. בהתחשב בעובדה שמערכת ה-I-fit נמצאת על המכונה, זה נראה רעיון פשוט מספיק שקונסולה עדכנית הייתה דבר קל מספיק לעשות עבור מכונה בנקודת המחיר הזו.

בסדר להליכה, שכח ריצה רצינית

מלבד התכונות הנהדרות שיש למכונה הזו, המכונה הזו באמת קצת משעממת. כן, זה טוב ללכת. אם אתה מסתפק בשיפוע שהוא פחות מעשרה אחוזים, וחגורה גדולה, אז המכונה הזו בשבילך.

עם זאת, מכונה זו אינה מיועדת לאותם צרכנים שרוצים לבצע ריצה רצינית במהירויות גבוהות – המנוע לא יתמודד עם זה, ויעשה זאת בצורה חלקה.

ובכל זאת, אמליץ על HealthRider R60 למי שרוצה מכונה שנמצאת באמצע טווח המחירים, ורוצה להסתבך עם מערכת I-fit.


Source by Patrick Edwards

About admin

Check Also

אודות ריפוד הליכון וטכנולוגיית בלימת זעזועים הליכון

אחת הסיבות שאנשים רבים קונים הליכון היא ריפוד הליכון המציע בלימת זעזועים בעת פגיעת רגל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments