סקירת הליכון יורק T101

הליכון York T101 הוא מכונת ריצה פופולרית מאוד בבריטניה. יש לכך כמה סיבות. האחת היא שהמכונה הזו זמינה לרוב בחנויות גדולות ברחובות בבריטניה בהנחה ניכרת. השני הוא שה-T101 נמצא בקצה התקציב של יורק, שהם יצרן עולמי מכובד של ציוד כושר, אז תהיה בחירה ברורה עבור מצפון התקציב המעוניין לרכוש את מכשיר הריצה הראשון שלהם.

אז אילו תכונות יש ל-York T101? ראשית, למנוע אין יותר מדי רטינה. הוא מדורג רק ב-1.25 HP עם שיא של 2.5 HP כאשר נדרש. זה די נמוך עבור מכונת ריצה ומסביר מדוע המהירות המרבית של המכונה היא רק 13 קמ"ש, אז באמת המכונה הזו מתאימה רק להליכה או ריצה קלה. רצים מנוסים ימצאו את המהירות המרבית מגבילה. המשקל העליון המומלץ למשתמש במכונה זו הוא 120 ק"ג, המהווה מגבלה נוספת של המנוע הקטן.

סיפון הריצה הוא בגודל סביר של 120 ס"מ על 40 ס"מ ולמרות שאדם גדול יותר עשוי למצוא את השימוש בסיפון ריצה בגודל כזה מסובך, בדרך כלל עבור מהירות הליכה מהירה זהו גודל טוב לחלוטין. אחת הבעיות העיקריות שיש לאנשים בעת פעילות גופנית היא הניסיון לשמור על מוטיבציה. ל-York T101 יש תשע תוכניות מובנות במחשב כדי לעזור לשנות את שגרת האימונים שלך. תוכניות אלו בדרך כלל מגדילות/מורידות את מהירות המכונה כך שתוכל לעבור בבטחה מהליכה איטית לריצה. חיישן לב מובנה גם בכידון, כך שתוכל לעקוב עד כמה אתה מפעיל את הלב שלך. ל-T101 יש מחזיק בקבוקים, שנראה דבר כל כך קטן וחסר באופן לא ייאמן בכמה מכונות.

אז, לסיכום, ה-York T101 היא מכונת ריצה עם מפרט סביר למתחילים, אבל הייתי מציע שאם תעשה קניות בסביבה תוכל להשיג הליכון עם מפרט טוב יותר, עם יותר תכונות ואחריות טובה יותר עבור כמה קילוגרמים מיותרים. אז הייתי מציע להסתכל על הקצה התקציבי של טווח ProForm. למרות שהם עשויים לעלות קצת יותר, ל- ProForm 3.6 למשל יש תכונות מתקדמות יותר כמו שיפוע כוח ומנוע גדול יותר כדי להגיע למהירות מרבית גבוהה יותר כאשר אתה הופך מנוסה יותר.


Source by Ian Walsh

About admin

Check Also

אודות ריפוד הליכון וטכנולוגיית בלימת זעזועים הליכון

אחת הסיבות שאנשים רבים קונים הליכון היא ריפוד הליכון המציע בלימת זעזועים בעת פגיעת רגל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments