מחבטי בדמינטון Yonex

Yonex התחילה בשנות ה-40 כיצרנית של צפי דיג מעץ, אך הייתה מצערת מספיק שנאלצה לצאת ממגזר הייצור הזה עקב התקדמותם של מצופים פלסטיק בתעשייה. זה גרם למייסד Minoru Yoneyama להתחייב שהחברה לעולם לא תיתן לטכנולוגיה ולחדשנות להשאיר אותם מאחור, וזה היווה את אבן הפינה לאידיאלים ולאתיקה ולשיטות העסקיות של Yonex בימינו המודרני.

בסוף שנות ה-50 התחילה Yoneyama לייצר מחבטי בדמינטון עבור מותגים גבוהים אחרים ובמהרה יצרה מוניטין של ייצור מחבטים איכותיים תוך שילוב החומרים העדכניים ביותר והכנסת מושגים כמו המחבט הרחב והראש האיזומטרי. תכונות העיצוב החדשות הללו ימצאו את דרכן אל המחבטים של כל שמות המותגים הגדולים של מחבטי הספורט כגון קרלטון ופרינס.

תאגיד Yonex עצמו הוקם בקליפורניה בשנת 1983 והפך למוביל בעולם בעיצוב וייצור של ציוד גולף, טניס ובדמינטון. טענה נועזת אולי, אבל נכון היום שהם ללא ספק השם מספר 1 בבדמינטון – אם לא באותה מידה בגולף ובטניס.

מהתחלות צנועות יחסית יצרה Yonex מותג גלובלי חזק שנהנה מדומיננטיות הנתמכת על ידי חסות תאגידית ואיכות מוצרים. במשחק המקצועני של היום יש ליותר מ-80% מהשחקנים מחבט בדמינטון של Yonex ביד כשהם מתחרים. השמות העיקריים שיונקס נותנת חסות כוללים את פיטר גאד, סיינה נהוואל, אנה איבנוביץ' ולי צ'ונג ווי.

בשנת 2007 חגגה Yonex את השנה ה-25 ברציפות כנותנת החסות הראשית של אליפות כל אנגליה בבדמינטון ולאחר מכן ב-2008 זכתה ב-24 מדליות אולימפיות במשחקי בייג'ינג. קהל עולמי באולימפיאדה עוזר לדחוף עוד יותר את השם והמוניטין שכן הלוגו מזוהה באופן מיידי על מיתרי המחבטים של השחקנים

Yonex, דרך הנחישות והדחף הראשוניים של המייסד שלהם, ממשיכים לחדש ולהשקיע בטכנולוגיה חדשה והציגו את הדור הראשון של מחבטים דקים בשנת 2009. ה-ArcSaber Z-Slash רשם את המהירות המהירה ביותר אי פעם של 421 קמ"ש והולך להראות כיצד לשחקנים עם מחבט בדמינטון של Yonex תמיד יהיה יתרון תחרותי מעולה והם יכולים לקבל השראה מהטכנולוגיה, ההצלחה והמיתוג שמאחורי הייצור של מוצרים באיכות מעולה. המבחר משלב מחבטים לכל הגילאים והיכולות, המתאים למקצוענים ולשחקנים חובבים כאחד.


Source by Paulo Walsh

About admin

Check Also

איך לשמור על מגרשי טניס סינתטיים נקיים

אנשים ספורטיביים, גם אלה שאינם ספורטאים מקצועיים, היו רוצים לפתח מקום ספורט משלהם. למעשה, הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments