מדוע כפפות כדורגל חשובות

בימים ההם של הכדורגל, מעולם לא ראית אף שחקן כדורגל עם כפפות. ציוד המגן האישי כלל בעיקר סוג של הגנת ראש, רפידות כתפיים וקליעים. זה כל מה שהם היו צריכים. עם זאת, המשחק ששיחק אז היה שונה בהרבה מהמשחק ששיחק היום. השחקנים היום הם הרבה יותר גדולים, חזקים, מהירים יותר ובסביבתו אתלטיים יותר. השחקנים התפתחו כמו שהמשחק התפתח, ועם זה, הציוד צריך להתפתח כדי לפצות גם על השחקנים על מנת לשמור עליהם מוגנים וביצועים כפי שמצופה מהם. כפפות כדורגל הן אחד הדברים שהוצגו בעמדות מסוימות במשחק.

כשהכפפות הוצגו לראשונה למשחק, היית רואה רק מקלטים רחבים וגב רצים לובשים כפפות. זה היה הגיוני מכיוון שכל השחקנים מזיעים ויש להם ידיים חלקות ומכיוון שהריצה האחורית והרחפנים היו אלו שקיבלו את הכדור במשך רוב המשחק, לובשת כפפות לא הייתה כל כך נדירה. מאז, נראה שכל עמדה, עד לרכז, לובשת כפפות שמשרתות מטרה כלשהי.

ישנם סוגים רבים של כפפות לשחקני כדורגל, כמו הנפוצים ביותר בריצה באק ורסיברים רחבים, אך הסוגים האחרים יפצו על מגבי הגנה, קוורטרבקים ואפילו כמה קוורטרבקים. זה נכון, אפילו קוורטרבקים. אני חושב שהראשון ב-NFL ששיחק בעמדת הקוורטרבק עם כפפות כדורגל היה קורט וורנר. רבים חשבו שזה מאוד מוזר, אבל זה עבד לו. עכשיו, הוא בדרכו להיכל התהילה של ה-NFL יום אחד אז האם אתה באמת יכול להאשים אותו? אני לא יכול.

הכפפות עבור עמדות שונות עשויות שונות כך על מנת לומר מה כפפות הכדורגל הטובות ביותר הם יכולים להיות מאוד קשים. אולי תוכל לבחור את מותג הכפפות הטוב ביותר, אבל לא להקליד. נייקי, ריבוק, אנדר ארמור ועוד רבים מייצרים כפפות איכותיות וגם מייצרים מגוון גדול של סוגים גם כן. אתה בעצם צריך למצוא את אלה שהכי מתאימים לך. לדוגמה, לקונר עשוי להיות כפפות ללא אצבעות, אלא רפידות נוספות על גבי הכפפה, כדי למנוע פציעה ביד כשהם הולכים ראש בראש מול אנשי קו אחרים. כפפת הריצה לאחור וכפפת המקלט הרחב עשויה להיות מעט דביקה באזור כף היד, וזה בעצם כדי לקבל אחיזה טובה יותר.


Source by Ryan Allen Johnson

About admin

Check Also

באופן מסורתי תחושת מכללה

זה מה שאנחנו עושים כדי לפתוח את המשחק; זה מה שאנחנו עושים בין רבעונים, במחצית, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments