כיצד להתקין חישוק כדורסל בתוך הקרקע

"אלופים משחקים תוך כדי תרגול. צור עקביות של מצוינות בכל ההרגלים שלך."

– מייק קריז'בסקי

זה דורש שעות של מפגשי תרגול יומיומיים כדי להביא עקביות של מצוינות בביצועים שלך. תרגול הוא סגולה שצריך לשלב מהרגע שאתה מפתח עניין במשחק.

במילותיו של צ'ארלס בארקלי, "ההבדל היחיד בין זריקה טובה לזריקה גרועה הוא אם היא נכנסת או לא."

האפשרות הטובה ביותר היא, אם כן, שיהיה לך חישוק כדורסל משלך שבו אתה וילדיך יכולים להתאמן במשך שעות כדי להבטיח שכל זריקה שלך תיגמר כזריקה טובה.

יש לך חישוק כדורסל בחצר האחורית שלך אומר שאתה יכול ללכת בכל עת ולירות כמה סלים כדי להקל על הלחץ שלך, ולהישאר בכושר ובריא. אם יש לך ילד שמפתח עניין בכדורסל, זה יעזור לך לעצב את הקריירה שלו בספורט זה.

התקנת מערכת כדורסל בתוך הקרקע אינה מדע טילים. עם זאת, התהליך כולו לוקח קצת זמן ועבודה. בדוק את השלבים הבאים כדי להתקין את שער הכדורסל שלך בקרקע בביתך:

ארגן את הציוד הבסיסי

לפני שתתחיל בתהליך ההתקנה, סדר את האספקה ​​הבסיסית הכוללת 850 פאונד של תערובת בטון יבשה, פלס, חפירה, מריצה, סרט מדידה, מברג פיליפס גדול או שטוח (לפי ההוראות), סולם מדרגה, מפתח ברגים (גודל לפי הוראות), מים וסמן.

בחר את האתר

השלב הבא הוא לבחור את האתר המתאים למטרה האישית שלך בכדורסל. רצוי שזה יהיה משטח צמנט שטוח כדי למנוע נפילה בזמן משחק. אתה יכול לשקול את החצר האחורית שלך, חלק מהגינה, אזור פנוי סביב המוסך, או פטיו עבור האתר.

תהליך ההתקנה

חפרו בור שעומקו 36-48 אינץ' והיקפו של 18 אינץ'. העומק תלוי במיקום קו הכפור עבור האזור שלך. הניחו את החלק התחתון של המוט בתוך החור והשאירו אותו ישר (90 מעלות לקרקע). היעזרו בחברים ובני משפחה כדי לשמור על העמוד זקוף בזמן שאתם עובדים בתחתית המוט.

הוסף חצץ לתחתית החור לרמה של 6 אינץ'. שים רגל או שתיים של לכלוך והדביק אותו. כאשר אתם בטוחים שהעמוד ממוקם במדויק 90 מעלות לקרקע והוא אינסטלציה, התחילו להוסיף בטון. לכו על כמה סנטימטרים נוספים עם הבטון שלכם, אם מערכת הכדורסל שלכם מיועדת לשימוש רב.

אל תמלא את החור המלא בבטון מכיוון שזה יקשה עליך מאוד להסיר את המוט מתישהו בעתיד. כדאי גם להשאיר כיפת בטון בבסיס המוט כדי למנוע הצטברות מים וחלודה של תחתית המוט.

הניחו לבטון להתייצב כ-24-48 שעות. לאחר מכן, הניחו את החלק האחרון של המוט מעל הבסיס המהודק לתוך האדמה. חברו יחד, תקנו את לוח הכדורסל והחישוק, והתכוננו לשעות של כיף והתרגשות.


Source by Sam R Smith

About admin

Check Also

דירות גן

דירת מגורים זו ממוקמת על נכס מעוצב בקומת הקרקע. מונח זה מתאר באופן רופף כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments