יתרונות וחסרונות למכשירי שיפוע והליכונים בשיפוע

מאמני שיפוע (המכונה גם הליכונים בשיפוע) הם חידוש יחסית של ציוד כושר המשלב את ההליכון עם הסטפר. זהו הליכון בתפקוד אך צעד בסוג האימון. בעיקרו של דבר זהו הליכון המציע שיפוע תלול מאוד לאימונים מדומה של "טיפוס גבעות" אינטנסיביים.

חלק מהליכונים בשיפוע נוטים ל-40%. חלק מתאמני שיפוע מציעים גם אפשרות ירידה כדי לדמות הליכה או ריצה בירידה.

מה כל כך נהדר במאמן שיפועים?

אם אי פעם התאמנת על מכונת טיפוס מדרגות או מדרגות, תעריך את האינטנסיביות והמאמץ הנדרשים כדי לבצע אימון "סגנון טיפוס". זה מה שהליכונים בשיפוע מציעים – אבל גם מציעים את התכונות והיתרונות של הליכון רגיל. כן, אתה יכול להגדיר אותם להורדת שיפועים כדי לתפקד בדיוק כמו הליכון רגיל.

יתרונות

  • לשרוף יותר קלוריות. ככל שהשיפוע תלול יותר, כך תשרוף יותר קלוריות.
  • אם אתה לא בעניין של ריצה, אבל רוצה אימון אינטנסיבי, הליכונים בשיפוע יצליחו.
  • אפשרות לאימון השפעה נמוכה. קבל אימון אינטנסיבי תוך כדי הליכה שהשפעתו הרבה הרבה יותר נמוכה מריצה או ריצה.
  • חזור על הליכה וריצה בירידה. ריצה בחיים האמיתיים כוללת ריצה בירידה המשתמשת בשרירים שונים מאשר ריצה בשטח שטוח או בעלייה. חלק מהליכונים בשיפוע מציעים שיפועים בירידה.
  • אם אתה מקבל מאמן שיפוע עם טכנולוגיית iFit, אתה יכול לרוץ או ללכת בשטח בסימולציה מכל רחבי העולם. תארו לעצמכם את הזדמנויות האימון האדירות. אתה יכול להתאמן עבור מרוץ מסוים בבית שלך. אם אתה רץ את מרתון סיאטל, שיש בו גבעות, אז תכנת את מסלול המרתון של סיאטל ב-iFit Live שלך ​​המופעל על ידי מפות Google ותוכל לרוץ את השטח של מרתון סיאטל בביתך.
  • הטוב משני העולמות – מאמן שיפועים הוא בעצם רק הליכון שמציע שיפוע תלול מאוד. אתה עדיין יכול לרוץ במכונות האלה.

חסרונות

  • סיפון הליכה קצר יותר. אף הליכון בשיפוע שמצאתי לא מציע סיפון ארוך של 60 אינץ'. עם זאת, אתה עדיין יכול לרוץ בנוחות על סיפונים של 50 אינץ' עד 55 אינץ' (אורך סיפון ריצה נפוץ).
  • אם תגדיר אותו בשיפוע גבוה מאוד (תלול יותר מ-15 – 20%), סביר להניח שתצטרך להיתלות על הידיות. אני מוצאת שאחיזה בידיות בזמן אימון מפחיתה את המאמץ. להחזיק הוא אסיסט שאני אוהב להימנע ממנו. אני מעדיף להגדיר את השיפוע לדרגה נמוכה יותר ולא צריך להחזיק בידיות. כשאני מתאמן על סטפרים אני מכוון את האימון למהירות נמוכה יותר כדי שאוכל לעשות את האימון בלי להיתלות על ידיות. עם זאת, אל תתפשרו על בטיחותכם בכך שלא תחזיקו בידיות.

Source by Steven J. Bancroft

About admin

Check Also

אודות ריפוד הליכון וטכנולוגיית בלימת זעזועים הליכון

אחת הסיבות שאנשים רבים קונים הליכון היא ריפוד הליכון המציע בלימת זעזועים בעת פגיעת רגל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments