טעויות שיש להימנע בעת השימוש בהליכון בפעם הראשונה

זה יכול להיות די מרגש להחזיק את ההליכון הראשון שלך בבית. אתה יכול ללכת או לרוץ במהירות הנכונה בכל שעה ביום או בלילה. לא תצטרך לדאוג גם לגבי מזג האוויר או כלי רכב דוהרים. אתה מקבל אימון נהדר בכל עת שתרצה מבלי ללכת לחדר הכושר או לצאת לטיול או לרוץ.

למרות שבדרך כלל אימון על הליכון נחשב בטוח, במיוחד אם המהירות שלו מוגדרת להליכה, אם זו הפעם הראשונה שלך להשתמש במכשיר האימון הזה, אתה עדיין צריך לדעת איך להשתמש בו נכון. זה כרוך במודעות לטעויות הרגילות באימון הליכון שעלולות לגרום לך להיפצע או להיפצע ולפגוע בציוד שלך.

להלן הטעויות העיקריות שכדאי להימנע מהן כאשר מתאמנים על הליכון בפעם הראשונה:

לא מתלבש כמו שצריך לאימון. כשאתה רץ על הליכון ויש לך שיער ארוך, הקפד לקשור אותו בחזרה. אם אתה נופל מהציוד, מלבד להיפגע מהנפילה, אתה תסבול יותר אם החולצות שלך ייתפסו בחלק נע. כדי להגן על הרגליים וכדי פשוט להיות מוגנים יותר כאשר מתאמנים על ההליכון, נעלו נעלי הליכה או ריצה עם סוליות מונעות החלקה ולעולם אל תשתמשו בהליכה או בריצה על המכונה יחפה או סתם לובשת גרביים.

שוכחים להגדיר ולהשתמש בתכונות הבטיחות של המכונה. רוב ההליכון הממונע וההיברידי כוללים מתג או כפתור כיבוי חירום או מפתח בטיחות המחובר לכבל אשר מכבה את ההליכון באופן אוטומטי אם אתה נופל או קופץ במהירות. אם יש לו מפתח בטיחות או תפס, תמיד צרף אותו לבגדים שלך כשאתה מתחיל את האימון. אם לציוד שלך יש גם תכונות בטיחות אחרות, כמו קודים המשתמשים חייבים להכניס אותם, להשתמש או להגדיר אותם בהתאם להוראות המדריך למכונה.

הגדלת המהירות או השיפוע של המכונה באופן דרמטי מדי. מומחי אימונים אומרים שיש כמה הליכונים שיאפשרו לך להגיע למהירויות מסחררות במהירות. כשההאצה מהירה מדי, היא עלולה להוציא אותך משיווי משקל ואף להפיל אותך מההליכון. ככזה, רק הגבר את מהירות המכונה ואת השיפוע בהדרגה, עלייה אחת בכל פעם והימנע מלעשות כל אחד מהשניים לפני שהגוף שלך מסתגל לעליות.

עלייה וירידה מהמכונה בצורה שגויה. לבסוף, עלייה וירידה מההליכון בצורה לא נכונה עלולה לגרום לך להיפגע. הדרך הנכונה לעלות על המכונה הזו היא לפרוש את החגורה עם רגל אחת על מעקה הבטיחות משני הצדדים. עלה על הציוד כאשר החגורה נעה לאט. כמו כן, בעת העלייה, החזיקו במעקות הידיים עד שההליכון מגיע למהירותו הסופית והרפו כאשר אתם מרגישים יציב. כדי לרדת בבטחה מהמכונה, אם היא נוטה, החזר תחילה את החגורה למצב שטוח. ואז ללכת כמה דקות במהירות נמוכה יותר כדי להתקרר ולעזור למנוע סחרחורת כשאתה יוצא. החזיקו את המעקות בעת הירידה עד שההליכון נעצר לחלוטין.


Source by Erica L Green

About admin

Check Also

אודות ריפוד הליכון וטכנולוגיית בלימת זעזועים הליכון

אחת הסיבות שאנשים רבים קונים הליכון היא ריפוד הליכון המציע בלימת זעזועים בעת פגיעת רגל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments