טיפול כירופרקטי לטיפול ומניעת פציעות ספורט

לעתים קרובות אנו שומעים על הפציעות הטראומטיות שסבלו ספורטאים מקצועיים, שלעתים מסיימות את הקריירה שלהם. להיפך, ויכוחים לגבי חזרתם האפשרית למשחק יכולים להימשך שבועות. עם זאת, אנשי מקצוע הם לא היחידים שנפצעים בזמן עיסוק בספורט.

חובבי ספורט אתגרי, ספורטאים חובבים ומי שחיים חיים פעילים נמצאים גם הם בסיכון לפציעה. רוב הזמן, חימום, כושר וציוד נכונים מאפשרים לספורטאים לתרגל את הספורט שלהם בבטחה. אף על פי כן, איש אינו חסין מתאונה או אפילו מבעיה בסיסית הדורשת טיפול משכך כאבים.

כיצד מתרחשות פציעות ספורט?

ספורט ופעילות גופנית מעולים לבריאות, אך לרוב הם כרוכים בסיכונים. רוב הפציעות נגרמות מאימון יתר, טכניקות אימון לא מתאימות או ציוד לא בטוח. פציעות כגון קרסול, ברך, מרפק, כתף או עמוד עלולות להיגרם גם על ידי חריגות מבניות וחוסר איזון שרירים או חולשה.

בדרך כלל, פציעות ספורט נגרמות כתוצאה מטראומה למפרק הנע, וכתוצאה מכך מתיחת יתר או כפיפה יתר, וכן הלאה. התמוטטות "הרצועה הצולבת הקדמית", למשל, נובעת מהאטה, מתיחת יתר או סיבוב מהיר של מפרק הברך. פציעה מסוג זה, כמו רבות אחרות מלבדן, גורמת לכאבים עזים ולנכות שמונעים ממך לעסוק בספורט שלך. עם זאת, כירופרקטורים יכולים לעזור, למנוע ולטפל בפציעות הקשורות לספורט.

טיפול כירופרקטי בפציעות ספורט

בקנדה, ארצות הברית ומדינות רבות באירופה, טיפול כירופרקטי הוא מזמן סימן היכר בטיפול בספורטאים חובבים וספורטאים מקצועיים. כדי לשפר את כישוריהם בטיפול בפציעות ספורט וכדי לסייע באופטימיזציה של ביצועים ספורטיביים, רופאים כירופרקטים עשויים לעבור תכנית התמחות בת שנתיים או תואר שני אשר לאחר סיום הבחינה מקנה להם את התואר מומחה.

כחלק מיכולות הליבה שלהם, כירופרקטורים מאומנים להעריך, לאבחן ולטפל בפציעות ספורט. עם היסטוריה יסודית ובדיקה גופנית, כירופרקטורים יכולים לזהות את הגורם לכאב ותפקוד לקוי ולהמליץ ​​על תוכנית טיפול מתאימה.

טיפול על ידי כירופרקטורים כולל מגוון טכניקות להאצת הריפוי של רקמות פגועות והקלה על כאבים. הם מתמקדים במניפולציה וניוד מפרקים, טיפולים ברקמות רכות, שיקום, תרגילים מותאמים אישית וטיפים לאורח חיים לשיקום התפקוד. כירופרקטורים יכולים גם, בשיתוף איתך, לקבוע את האסטרטגיה הטובה ביותר לחזור למשחק.

מניעת פציעות ספורט

אנשי ספורט מקצועיים מגיעים כל הזמן לגבהים חדשים בקריירה המקצועית שלהם. עם כל שנה שעוברת, גוף האדם נלקח עד הקצה. ספורטאים עובדים כל יום ומתאמנים במקסימום ומכניסים לתזונה שלהם רמה חדשה. למרות תשומת הלב והאימונים המדוקדקים שעושים ספורטאים, הם חווים פציעות שרירים ושלד.

מניעה נשארת המפתח. לפני שמתחילים תוכנית ספורט או פעילות גופנית חדשה, התייעצו עם הכירופרקט שלכם. זה יזהה פעולות למניעת פציעה או לייעל את הביצועים שלך.

כירופרקטורים מיועדים לספורטאים, בדיוק כפי שקרדיולוגים הם הכרחיים לסובלים ממחלות לב וכלי דם. לכירופרקטורים יש הכשרה ספציפית בהערכה וטיפול בפציעות ומחלות של ספורטאים. הם יכולים לטפל בספורטאי פצוע בצורה יעילה יותר מאשר רופא, שאינו בקיא בפציעות ספורט. בנוסף לטיפול בפציעות ספורט, הכירופרקט מיומן בסיוע לספורטאי במניעת פציעות.

ספורטאים שמקבלים טיפול מרופא נשלחים פעמים רבות לספסל ובצד. אחרים משחקים ומבלים שעות רבות אחרי המשחק עם שקיות קרח ונוטים להיאלץ לקחת תרופות נגד הכאב. רופאים אינם מתייחסים לגוף כאל מערכת משולבת אלא מתייחסים לכל פציעה אינדיבידואלית.

נאמר כי טיפול כירופרקטי קשור יותר לצרכיו של הספורטאי מכיוון שתשומת לב מיוחדת מוקדשת לעמוד השדרה, למפרקים, לשרירים, לגידים ולעצבים. כירופרקט מוודא שכל חלקי מערכת השרירים והשלד פועלים בהרמוניה במצבה הטבעי ביותר.

ספורטאים מקצועיים רואים ערך רב בטיפול כירופרקטי שהם מקבלים באופן קבוע ובביקורים למניעת פציעות. בין אם אתה ספורטאי או לוחם סוף שבוע, טיפול כירופרקטי יאפשר לך להגיע לביצועים מקסימליים, ללא השלכות על עצמך. קבע תור לכירופרקט עוד היום.

הכירו שלך, יותר מטכנאי

כירופרקטורים הם הרבה יותר מסתם טכנאים. אכן, הם יכולים לשפר את תפקודי המפרק והשרירים תוך ייעוץ לגבי האמצעים שיש להשתמש בהם כדי להרחיב את הניידות בבטחה. בנוסף, הם מסוגלים להעניק טיפולים ייעודיים יעילים התורמים לבריאות, משככים כאבים ומשפרים את איכות החיים. מומחים אלו מסוגלים לכוון כל ספורטאי לקראת הכנה נכונה בנוסף לייעוץ בתזונה ומניעה כדי למנוע פציעה.

ניצול היתרונות של כירופרקטיקה

אין ספק שטיפול כירופרקטי הוא שיטה נפלאה לשיכוך כאבים והוכיחה את עצמה שוב ושוב כמועילה לגוף הספורטאים. האם אתה ספורטאי המשלב טיפול כירופרקטי בתוכנית הבריאות והבריאות שלך? השאירו תגובה ושתפו את ההבדל שהכירופרקטיקה עשתה עבורכם!

מקסוול מדיקל הוא אחד ממתקני הטיפול הרפואי הטובים ביותר בניו יורק עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום הבריאות אשר משימתם היא להעניק יחס אישי לחולים. אנחנו המומחיות בטיפולים ושיקום משככי כאבים. אנו מציעים פתרונות שונים לשיפור בריאותך באמצעות טיפולים משככי כאבים לשיפור איכות חייך.


Source by Jexy Rodriguez

About admin

Check Also

בדמינטון לחינוך גופני – אילו מוצרים יכולים לקחת את העונש!

בדמינטון היה כוננות ותיקה לשיעורי ספורט במהלך עשרות השנים. ספורט פנטסטי שניתן לשחק בו צעירים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments