חמש סיבות לבחור ביגוד אתלטי מתאים

בחירת הסוג הנכון של בגדים היא תמיד חשובה. אתה לא יכול ללכת לפגישה רשמית בפיג'מה שלך וגם לא ללכת לישון בטוקסידו שלך. לכן, חשוב לבחור את הלבוש המתאים לכל אירוע ואירוע. בין אם זה מפגש, חתונה, דייט, חדר כושר, ספורט וכן הלאה. כן! שמעת נכון. חשוב ללבוש בגדים נכונים לאימון כושר וגם בזמן ספורט. תוהה למה זה חשוב?

להלן חמש סיבות שיגרמו לך להבין את החשיבות של ביגוד אתלטי:

  • לבישת ביגוד אתלטי מתאים יחזק את הביטחון העצמי שלך – הלבוש שאתה לובש יעשה הבדל עצום בביצועים שלך. זה הוכח על ידי מעט מחקרים שנעשו בכל רחבי העולם. מחקרים הראו שללבישת הבגדים הנכונים יש השפעה חיובית ואתם נוטים לבצע ביצועים טובים יותר. לכן, כאשר יש לך את הציוד הנכון ואתה לובש את הבגדים הנכונים, הביטחון מתפרש לביצועים טובים יותר.

  • בגדי ספורט נכונים משפרים את הביצועים – בחירת הבגדים הנכונים היא הכרחית לכל ספורט שאתה משחק. לדוגמה, זוג נעלי ריצה הכרחי לכדורגל. אבל הם לא מומלצים לכמה ענפי ספורט אחרים מכיוון שהם חסרים גמישות, מתיחה ויציבות צידית שנדרשים לענפי ספורט אחרים. כמו כן, יש לבחור ביגוד שמסיר זיעה מהגוף.

  • ציוד אימון נכון מונע פציעות ומוסיף הגנה – אחת הסיבות העיקריות לפציעות הקשורות לספורט היא השימוש בציוד ספורט לא מתאים. לדוגמה, שימוש בנעליים שאינן מתאימות כראוי עלול לגרום לשטויות, שלפוחיות או אפילו חלקלק. כמו כן, חלקם עשויים לדרוש שימוש בתוספות אורתוטיות כדי למנוע פציעות ברגליים. תמיד מומלץ להחליף נעליים לאחר שימוש בהן במשך 400 עד 500 מיילים.

  • תנועת הגוף משתפרת כאשר אתה לובש את הבגדים המתאימים – חשוב שהבגדים שאתה לובש יספקו לך חופש תנועה ללא כל חסימות. החולצה שלך או המכנסיים הקצרים שלך לא צריכים להיות צמודים מדי שמגבילים את התנועה שלך וגם לא צריכים להיות רפויים מדי עד שהם מחליקים בכל פעם שאתה מתפתל, מסתובב או קופץ.

  • חלק מבגדי הדחיסה גם עוזרים לך להתאושש מכל פציעה לאחר האימון – בגדי דחיסה אלו ממריצים את זרימת הדם. זרימת דם מדורגת זו דרך השרירים עוזרת להסיר את חומצת החלב שנוצרת במהלך האימון. כתוצאה מכך, התאוששות הגוף מגדילה ומקטינה את הסיכויים לשרירים כואבים ונוקשים. לבישת בגדי דחיסה נותנת את אותו אפקט כמו עיסוי.

אז רכשו לעצמכם את הבגדים האתלטיים הנכונים לפני שאתם יוצאים לאימון או יוצאים לשחק בספורט האהוב עליכם.


Source by Sanghvi Urmil

About admin

Check Also

בדמינטון לחינוך גופני – אילו מוצרים יכולים לקחת את העונש!

בדמינטון היה כוננות ותיקה לשיעורי ספורט במהלך עשרות השנים. ספורט פנטסטי שניתן לשחק בו צעירים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments