חישוק כדורסל בקרקע – היתרונות והחסרונות

ניתן לראות חישוקי כדורסל בתוך הקרקע בחצרות בתי ספר ובפארקים ברחבי העולם. ילדים ומבוגרים כאחד מתאספים למשחק חישוקים תוסס, לפעמים כמו בכל יום במקומות כאלה שכל מה שצריך להביא זה כדור ודרייב כדי לנצח.

עם סוג זה של ציוד, אין שום בסיס שיפריע אולי לנחיתה זו. החומרים המשמשים לבניית המוטות הם קשיחים ויציבים, כמו גם עמידים בפני מזג אוויר, לעתים קרובות עם גימור מעיל אבקה חזק שהוא עמיד בפני חלודה ושריטות. לוחות אחוריים זמינים במגוון גדלים, החל מ-72 אינץ' סטנדרטי ועד 54 אינץ' לחלל הקטן יותר. לוחות אחוריים זמינים גם במערך של חומרי בנייה, מטכנולוגיה חדשה של פוליקרבונט המתגאה בתכונות הוכחה להתנפצות, ועד לזכוכית המחוסמת המסורתית שעדיין נמצאת בשימוש במסגרות מקצועיות. חומרים כמו פלדה, פיברגלס ואקריליק משמשים גם לייצור לוחות אחוריים.

מוטות רבים ניתנים להתאמה, מה שמקל על המשחק עם ילדים בכל הגילאים. מציאת יחידה עם טווח של עד 4 רגל עוזרת להציע משהו לכולם. חלקם מגיעים בחלקים, ואחרים הם יחידה אחת, בסגנון מוצק. מוטות מוצקים יהיו יציבים יותר ויחזיקו מעמד בצורה מדהימה מול כל המכות שהלוח יספוג. חישוקים גמישים עם קפיצים עוזרים גם לשכך את הפגיעה מהכדור והידיים שעלולות להיתלות לאחר טבילה.

לאחר ההתקנה, חישוק בתוך הקרקע מוכן לשימוש למספר עונות של שימוש! זה רק עשוי לקחת כמה ימים כדי שזה יהיה מוכן לחלוטין. השלב הראשון בהקמת חישוק בתוך הקרקע הוא להיות בטוח במיקום שבו אתה רוצה למקם אותו. ברגע שנכנס, הוא יהיה שם לתמיד. מסיבה זו, אתה רוצה להיות בטוח לחלוטין שהמיקום הוא בדיוק מה שאתה רוצה ומה שיתאים ביותר לחלל ולסגנון החיים שלך.

כאשר בחרת את המיקום עבור החישוק שלך ויש לך את הבטון הדרוש מחנות שיפוץ הבית המקומית שלך, תחתוך חור בבטון הקיים שלך בקוטר 24 אינץ' על עומק 36 אינץ'. לאחר מכן תניח את הצלחת וברגי J לתוך החור ותשפוך מלט לתוך החור. תרצה שלפחות 15 אינץ' מהמוט ייקברו בבטון, אז זה עשוי לעזור לסמן את המוט 15 אינץ' מלמטה. שימוש במשטח יעזור לך לדעת שהעמוד שלך מוכנס כראוי, ישר למעלה ולמטה. אם המוט שלך חתוך, תצטרך להמתין 72 שעות לפני הצמדת החלקים הנותרים של המוט לחתיכה שמוכנסת לבטון.

מלבד קצת יותר עבודת הכנה, יחידה בתוך הקרקע מציעה הרבה מאותן אפשרויות כמו חישוקים אחרים. עם היתרון של אורך חיים וחוסן, זה יכול להיות הרכש הגדול ביותר של חובבי החישוקים למגרש הביתי שלהם!


Source by Bill Parsons

About admin

Check Also

דירות גן

דירת מגורים זו ממוקמת על נכס מעוצב בקומת הקרקע. מונח זה מתאר באופן רופף כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments