חוט טניס פוליאסטר יתרונות וחסרונות

אני חושב שהשיפור הגדול ביותר בציוד טניס ב-10 השנים האחרונות הוא מיתרים. שחקנים ברמה גבוהה יותר תמיד ידעו כמה מיתרים ומיתרים חשובים, ועכשיו נראה כאילו שאר עולם הטניס תופס!

פוליאסטר נחשב פעם רק לאופציה סלחנית יותר למיתרי קוולר. פוליס היו מרגישים מתים, עם משטח חלקלק ותחזוקת מתח נוראית. בארה"ב די התעלמו ממיתרי פוליאסטר

אבל עכשיו מיתרי פוליאסטר רבים (קו-פולי) רכים יותר, משפרים ספין ועדיין עמידים מאוד. שוברי מיתרים כרוניים שמעדיפים מיתרים שלא מרגישים כמו לבנים יש כעת הרבה אפשרויות נהדרות. הנה כמה מהמועדפים שלי…

Kirschbaum Pro Line II היה אחד ממיתרי הפוליאסטר הראשונים שסיפקו עמידות, תחושה ושיפור ספין. "שכחתי שאני משתמש בחוט פוליאסטר" היא הערה אופיינית של שחקנים שמשתמשים ב-Pro Line II בפעם הראשונה. מחרוזת עגולה עם ציפוי דביק ומשפר ספין, Pro Line II היא אופציה נהדרת עבור שובר מיתר שרוצה יותר תחושה ועוצמה. זמין במידות 1.15, 1.20, 1.25 ו-1.30, מגיע באדום ושחור.

Solinco Tour Bite הוא מחרוזת מגניבה בצבע כסף עם ארבע צדדים. אם אתה מחפש להוסיף עוד ספין למשחק שלך Tour Bite הוא חובה לנסות. הוא זמין במידות 1.15, 1.20, 1.25, 1.30.

Gamma Zo Verve הוא מיתר בעל 3 צדדים בעל מראה ייחודי מאוד, דו-גוני (שחור ואדום). קצת על הצד המוצק, Zo Verve הוא מחרוזת נהדרת עבור חובטים קשים שמחפשים יותר שליטה וספין. זה מגיע במידות 1.25 ו-1.30.

Topspin Max Rotation הוא מחרוזת שחורה, מבריקה, בעלת שבע צדדים. Max Rotation נהדר עבור שחקנים המעוניינים להוסיף ספין מבלי לוותר על הנוחות. אחד הסודות השמורים ביותר בשוק, Max Rotation הוא חביב המעריצים כבר שנתיים. Max Rotation מגיע במידות 1.27 ו-1.31.

כל המיתרים הללו מנגנים מצוינים ולא כל כך קשים על הזרוע, אבל הם פוליאסטרים ואובדן מתח יכול להיות מהיר ודרסטי! אז בעוד שקו-פולי מצוינים לשיפור הספין, הם לא מחזיקים מתח טוב.

הערה – מכיוון שמיתרי פוליאסטר כל כך עמידים, רוב הנגנים ממתינים זמן רב מדי לפני שהם נחים. לעתים קרובות מדי אנו שומעים תלונות על כאבי כתפיים, מרפקים או שורש כף היד. זה בדרך כלל בגלל מיתרים נוקשים או מתים.

אין לשחק טניס בכאב!


Source by Eric Burke

About admin

Check Also

איך לשמור על מגרשי טניס סינתטיים נקיים

אנשים ספורטיביים, גם אלה שאינם ספורטאים מקצועיים, היו רוצים לפתח מקום ספורט משלהם. למעשה, הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments