ההיסטוריה של קסדות הכדורגל של רידל – הגנה על הנוג'ין שלך מאז 1939

עוד בשנת 1929, ג'ון טייט רידל הקים את החברה שלו חמוש בחזון לספק ציוד ספורט טוב יותר לספורטאים. ורעיון כזה הוכח כמועיל מאוד, לא רק עבור JT Riddel אלא גם עבור השחקנים, שכן מתוך הרעיון הזה שלו יצא היצרן המוביל במדינה של כיסויי ראש לכדורגל.

קלע נשלף — ההיסטוריה של קסדות הכדורגל של Riddell החלה הכל עם קלע נשלף. העיצוב האמור הוכן על ידי רידל עוד כשהיה המנהל האתלטי ובמקביל ראש צוות מאמני הכדורגל של בית ספר תיכון מסוים שנמצא באוונסטון, אילינוי. השנה הייתה 1922 כאשר המאמן הראשי ראה את הצורך בפיתוח הנעלה הנוכחית המצוידת בעור עבור קבוצתו. עם בוא עונת הגשמים, מצב כזה מכתיב את הצורך בהחלפת צלעות והתקנת קליעת בוץ ארוכה יותר כדי להתאים את המשתנה האמור. תהליך זה גוזל זמן, שלא לדבר על כך שהסנדלר שאחראי על ביצוע משימה כזו נשכר גם על ידי אוניברסיטה ארגו שלא היה מסוגל לסיים את כל הנעליים לפי זמן משחק. ההמצאה של נעליים נשלפות התקבלה בברכה, וכאלה הציתו שורה של חידושים שהובילו לבסיס להיסטוריה של קסדות הכדורגל של רידל.

עשר שנים לאחר הקמת החברה, רידל היה חלוץ בכיסוי ראש המתלה פלסטיק אגרוף. פריצת דרך זו משכה את תשומת ליבה של הממשלה שכן היא בהחלט תהיה לטובת הגברים האמיצים במלחמת העולם השנייה. זוהי אחת הנקודות הטובות ביותר בהיסטוריה של קסדות הכדורגל של רידל.

עם הגנה כמטרה העיקרית, קשה להאמין שקסדות, ולא רפידות, היו האחרונות שהתקבלו בכדורגל מקצועני. הראשון אפילו לא חובה בכדורגל — זה עד 1939 כאשר ה-NFL הורה לשחקנים ללבוש כיסוי ראש מגן שכזה. לפני שחר של קסדות פלסטיק, היה עור. השחקנים עשויים להיות מוגנים מפני זעזוע מוח אבל לא החום — האוויר בקושי יכול להסתובב פנימה.

האבולוציה היא בלתי נמנעת; אותו דבר חל בהיסטוריה של קסדות הכדורגל של רידל. RT-2 הייתה הקסדה הראשונה שהונדסה על ידי החברה ונמכרה לציבור. דגם הקסדה האמור יוצר בשנת 1946, שנה לאחר מותו של JT Riddel. RT-2 היה פגז בן שלושה חלקים באמצעות Tenite II עם מתלה קורי כותנה לראש ולצוואר. המתלה האמור מציג כיס אוויר בין הראש למעטפת הקסדה. למרות שרידל לא הצליח לראות בפועל את ההתפתחות וההתרחבות של החברה שלו, הוא תמיד יחיה בכל נוג'ין עליו הגן, בין אם זה קשור לשחקן כדורגל חובב או מקצועני.

בעקבות RT-2 היה RK-4. האחרון דומה לצורתו של RT-2, אם כי חומר המעטפת שלו שונה. RK-4 יוצר תוך שימוש בכימיקל בשם Acrilonitrile Butadiene Styrene שנרקח על ידי US Rubber. רצועת הכותנה שהייתה ב-RT-2 הוחלפה בשילוב של כותנה וניילון. שני הדגמים הציגו את המתלה הרגיל עם 3 לולאות ו-6 נקודות.

ההיסטוריה של קסדות הכדורגל של Riddell כוללת את הדגמים TK-5 ו-PAC-44. השניים חלקו את אותו הרכב פגז כמו זה של ה-RK-4. ההבדל נשען על הכרית הפנימית. TK-5 היה מרופד במקור עם כותנה. עם זאת, הוא שונה לזה של החלק הפנימי של RK-4, שהיה עשוי מכותנה וניילון. באשר ל-PAC-44, אותו הדבר תויג ומיועד לנוער. הוא כלל כרית אוויר פנימית עשויה מויניל.

מהמבשרים הללו, החברה התקדמה יחד עם המשחק. עם ה'ראשונות' שלו כמו מתלי הרשת, פנים כרית האוויר וציוד ראש ניפוח עצמאי, כדי לציין כמה, באמת קשה לדמיין את סצנת ציוד הספורט בלי רידל.

זו ההיסטוריה של קסדות הכדורגל של רידל… עד כה. עם מוחות גאוניים שמגבשים רעיונות חדשים ללא הרף, קל לומר שנגיעה נוספת נמצאת בהישג יד.


Source by Cassaundra Flores

About admin

Check Also

באופן מסורתי תחושת מכללה

זה מה שאנחנו עושים כדי לפתוח את המשחק; זה מה שאנחנו עושים בין רבעונים, במחצית, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments