בילי וינגרוב – למד כדורגל חופשי כרך 1 סקירה

אני מאוד להוט בכדורגל חופשי מאז השנה שעברה, 2006. אז צפיתי בכמה קטעי וידאו באינטרנט כדי ללמוד כמה טריקים. חשבתי לנסות את ה-DVD הזה ולראות איך הוא יכול לשפר את הטריקים שלי בכדורגל בסגנון חופשי. הנה הביקורת:

יש כמה תכונות ב-DVD הזה וכולם מונחים על ידי בילי עצמו.

חלק ראשון

ממליצה על ציוד מתאים כמו התלבושת, מכנסיים קצרים, נעליים וכדור כדורגל לכדורגל בסגנון חופשי. מלמד כמה חימום בסיסי כמו מתיחת ברכיים ושוקיים לפני שמתחילים לתרגל כדורגל בסגנון חופשי. ואז כמה כישורי כדורגל בסיסיים להטוטנות ודוכנים פשוטים על כל חלק מרגל ועד ראש.

חלק שני

תלמד כמה מיומנויות ביניים כמו Guardiolas. תלמד גם על שילוב מיומנויות קודמות שלמדת כדי ליצור שילוב פשוט. ישנם 3 שילובים המוצגים ב-DVD הזה ברמות קושי שונות.

החלק השלישי

בחלק זה, תלמד כיצד ליישם טריקים מסוימים במגרש הכדורגל. בילי יראה לכם על דשא פוטסל איך לעשות תרגילי כדורגל כמו Penalty X, Cyclone ועוד רבים.

בין 3 החלקים של ה-DVD הזה יראו את הרקע של בילי ווינגרוב, קבוצת הפרמייר האהובה עליו, הקריירה שלו והיכן הוא התחיל לשחק כדורגל בסגנון חופשי.

ההמלצה שלי

לאחר צפייה ב-DVD הזה מספר פעמים, גיליתי שה-DVD שימושי למתחילים בכדורגל חופשי. אם אינך מכיר את כישורי הכדורגל הבסיסיים, אז זה ה-DVD בשבילך כי בילי יראה צעד אחר צעד בהילוך איטי בכל טריק כדורגל. אבל עבור אלה שהם בינוניים ומתקדמים חופשיים עשויים להתאכזב בגלל היעדר טריקים מגניבים וקשים לביצוע.

בסך הכל ל-DVD יש ערך שידור חוזר מצוין ושווה להשקיע כדי להתחיל את הרפתקת הכדורגל החופשי שלך.


Source by Heikal Suhaili

About admin

Check Also

באופן מסורתי תחושת מכללה

זה מה שאנחנו עושים כדי לפתוח את המשחק; זה מה שאנחנו עושים בין רבעונים, במחצית, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments