אימון קבוצות מיוחדות בכדורגל – איך לפצח את הוודג'

קבוצות מיוחדות יכולות לעשות את ההבדל מי הולך הביתה עם הניצחון ומי סובל מההפסד.

במילים פשוטות, תפקיד הצוותים המקבלים הוא להקדים את החזרת הבעיטה רחוק ככל האפשר במורד המגרש. עם כמה חסימות מפתח, שים את הכדור באזור הקצה. הגדרת קוביות המפתח האלה מתחילה עם הטריז.

הטריז, כפי שכולנו יודעים, הוא חומה של שחקנים שהאיש החוזר מסנן מאחור בתקווה למצוא את הפתח שיכול להקפיץ אותו ליארדים גדולים או ריצה לאחור של 6 נקודות.

הקבוצה הבועטת שולחת למטה את המפרצים והמחטטים שלה, רצים במלוא המהירות, מסכנים חיים ואיברים כשהם משליכים את גופם לעבר השחקנים המרכיבים את הוודג'. לפעמים הטריזים מצליחים, ועוצרים ריצות גדולות. עם זאת, יש הרבה פעמים שהם לא, מה שמאפשר את המומנטום הגדול משתנה לרוץ אחורה. מומנטום שיכול לשנות את תוצאות המשחק.

איך נהיה יעילים יותר בפריצה של צוותי החזרה החוסמים טריז? אל תנסה לדרוס או להפיל את החוסמים. במקום לפצל את החוסמים.

רוץ ישר עם החוסם במלוא המהירות, תמכור לו את העובדה שאתה מתכנן לדרוס אותו. לא משנה כמה הוא מיומן ומתאמן, ברגע האחרון הוא יתאמן לקראת ההשפעה. במקום ליצור מגע ראש בראש, פצל את החוסמים, רוץ ביניהם ולקחת את הזווית הטובה ביותר למוביל הכדור. לא רק שאתה מפחית את הסיכון לפציעה לעצמך, אתה תמצא את עצמך לעתים קרובות בעמדה לבצע את ההתמודדות, לעצור החזרת בעיטה ארוכה ולמנוע כל החזרות משתנה, כמו 6 נקודות.


Source by Andrew Berkey

About admin

Check Also

באופן מסורתי תחושת מכללה

זה מה שאנחנו עושים כדי לפתוח את המשחק; זה מה שאנחנו עושים בין רבעונים, במחצית, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments