אימון במסלול ושטח

אימון הוא לא רק לשרוק ולדרוש כבוד, אתה צריך להכיר את הספורטאים שלך כדי להביא את הביצועים הטובים ביותר שלהם. אתה אמור להיות מסוגל להציע את ציוד הספורט הטוב ביותר לאימון שלהם. יש אנשים שהם רצים מרוחקים קצרים מכיוון שיש להם פרץ מהיר של מהירות שעוזרת להם להתגבר על הרצים האחרים. חלק מהספורטאים יכולים לסבול מרוצים ארוכים יותר והם מצטיינים כשנותנים להם כמה מאות מטרים כדי להעלות את המהירות שלהם לרמה תחרותית.

מסלול ושטח מקיף את כל סוגי היכולות האתלטיות. רוב האנשים טובים באירוע אחד או שניים ולכן עדיף להתמקד בנקודות החוזק שלהם ולעזור למזער את החולשות שלהם. אם יש לך מישהו מהיר בהתחלה, עליך למקם אותם בריצות קצרות יותר. אתה יכול לגלות מי הכי מהיר על ידי תרגילים או תחרויות. רפד את כל הרצים שלך על קו לבן לריצה של עשרים וחמישה יארד, אלה שמסיימים בשלושת הראשונים הם הרצים הטובים ביותר שלך למרחקים קצרים.

למי שיכול לסבול מרוץ ארוך יותר כמו ריצה של 220 יארד, יש לרוץ נגד אלו שלא סיימו בין שלושת הראשונים לריצה ארוכה יותר. לכל אחד יש את הגזע האהוב עליו וכאשר אתה שם את האנשים הנכונים במיקום הנכון קל יותר למצוא את הנקודות החזקות ביותר שלהם. רצים שיכולים לרוץ מרוצים ארוכים יותר יכולים אפילו להתרחב לריצה של 440 יארד או אפילו למפגשי ריצת קרוס קאנטרי.

כל מאמן צריך להכיר את הקבוצה שלו, לפעמים תצטרכו לשבת ולהקשיב בזמן שהם מסבירים את חיי הבית או בית הספר בכלל. אתה המאמן, החבר והיועץ שלהם למרות שאולי אינך מרגיש כשיר לחבוש את כל הכובעים האלה. מאמן הוא גם נקודת מוקד משיכה לאנשים מכיוון שהם מנהיגים ומניעים כמו גם עידוד לפני ואחרי מירוץ.

גלה אם הספורטאים שלך הם רצים של בוקר או אחר הצהריים, הכרת הרגלי האימון הטובים ביותר שלהם תעזור גם כאשר הגיע הזמן לדחוף אותם מעבר למה שהם חושבים שהם מסוגלים לו. אם תנסה לעצב שגרה הפוכה מהשגרה המאוזנת הרגילה שלהם, תוסיף עוד לחץ כדי להרשים או לספק את המאמן וזה עלול להוביל לפציעה. זה גם טוב לדעת תזונה נכונה, מאמנים הם מנהיגים בדוגמה, אז היו שם מוקדם והישארו מאוחר. מי שצריך מנהיג יחפש אחד כזה; מי שרוצה להיות מוביל יכבד את הסמכות שלך.

בחר ציוד מסלול ושטח שמתאים לצורך של הספורטאים. אם ספורטאי אכן נפגע, עליך להודיע ​​לו שהטיפול בו הוא בראש סדר העדיפויות שלך. אל תדחוף אותם מעבר לגבולות שלהם אם הם מתלוננים על כאב חריג מחוץ להתכווצויות הרגילות והשרירים הכואבים. עדיף גם לשמור על קשר עם הורים וספונסרים כדי שידעו שהספורטאי התלמיד שלהם נמצא בידיים טובות בזמן שהם מתאמנים. מאמן צריך לתקשר ביחס לרצונות של ההורים לעתיד תלמידם. להורים יש את המילה האחרונה לגבי הפעילויות החוץ-לימודיות של תלמידיהם.


Source by Mike Roch

About admin

Check Also

בדמינטון לחינוך גופני – אילו מוצרים יכולים לקחת את העונש!

בדמינטון היה כוננות ותיקה לשיעורי ספורט במהלך עשרות השנים. ספורט פנטסטי שניתן לשחק בו צעירים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments