איך להיות מתחיל בקבוצת הכדורסל שלך

במאמר זה היום אני רוצה לדבר על כמה טיפים, טריקים וטכניקות שכל אחד יכול להשתמש בהם כדי להפוך למתחילים בקבוצת הכדורסל שלו.

כדורסל הוא המשחק הכי מרגש בעולם, למרבה הצער יש רק חמישה מקומות בקבוצה וכל השאר יושבים על הספסל. התחרות על חמשת המקומות האלה יכולה להיות עזה, אז איך אתה מוודא שאתה אחד מחמשת המקומות הראשונים? זה בדיוק מה שהייתי רוצה לדבר עליו במאמר הזה היום.

מאמני כדורסל מחפשים רק כמה דברים כשהם בוחרים את הקבוצות שלהם. ראשית הם מחפשים יכולת אתלטית ושנית הם מחפשים מיומנות. כל מה שאתה יכול לעשות כדי לשפר את היכולת שלך בשני התחומים האלה יכול לעזור להבטיח את מקומך בצוות.

במהלך השנים פיתחתי שיטה כמעט חסינת תקלות שאנשים יכולים להשתמש בה כדי להפוך למתחילים. זה דורש כמות מדהימה של עבודה, אבל זה שווה את זה.

ברמות נמוכות יותר של כדורסל כמו חטיבת ביניים ותיכון, היכולת האתלטית אינה נפוצה כמו בכדורסל המכללות וב-NBA. אז אם אתה יכול להתבלט כאדם אתלטי להפליא אז מיד יש לך סיכוי טוב יותר מכל השאר בקבוצה שלך. יש דרך פשוטה למדי להפוך אתלטי יותר והיא באמצעות ריצה למרחקים.

כדאי להרגיל את הריצה כל בוקר לפני בית הספר. באופן אידיאלי אתה צריך להתמקד בריצות של 4 מייל, אבל זה עלול לקחת לך זמן כדי לבנות את הכוח לכך, אז התחל בריצה של 2 מיילים ובאיטיות לבנות עד שלושה וארבעה או אפילו חמישה מיילים. זה יכול להיות קשה להפליא עבור רוב האנשים, אבל אם תתמיד בזה, תופתע מהתוצאות. אם לבית הספר שלך יש נבחרת ריצת שטח, אני מציע לך להצטרף. עונת הקרוס קאנטרי היא בדרך כלל בסתיו לפני שעונת הכדורסל מתחילה, מה שהופך זאת לדרך מצוינת להתכונן לעונה ולהיכנס לכושר במהירות.

בשלב הבא אתה צריך להתמקד בכישורים שלך וזה אומר להתאמן כל יום. אתה צריך להתמקד בצילום לפחות שעתיים עד 4 שעות כל יום אחרי הלימודים. בחרו 10 נקודות במגרש הכדורסל וצרו סלים במקומות הללו עד שתעשו 10 נקודות ברציפות בכל נקודה, ואז עברו לנקודה הבאה. זה עשוי להיות קשה מאוד מלכתחילה, אז ייתכן שתצטרך להתחיל לעשות רק חמישה ברציפות מכל נקודה ואז להעלות אותו בהדרגה ל-10 ברציפות. בחר מגוון של נקודות שונות בכל רחבי הרצפה כולל שלושה מצביעים. אתה צריך גם לבצע 50 זריקות עונשין כל יום כדי להגדיל את כישורי הקליעה שלך בזריקה חופשית.

שני הדברים האלה; בניית הסיבולת שלך באמצעות ריצת שטח ובניית הקליעה שלך על ידי תרגול הכנת 10 סלים ברציפות ממקומות שונים על הרצפה ישפיעו בצורה מדהימה על המשחק הכולל שלך וכמעט יבטיח לך מקום פתיחה בקבוצה לא משנה מה. החלק הקשה הוא שיש לך את המשמעת לדבוק בתוכנית, אבל כל עוד אתה עושה דברים טובים יקרו.


Source by Tim Breundle

About admin

Check Also

דירות גן

דירת מגורים זו ממוקמת על נכס מעוצב בקומת הקרקע. מונח זה מתאר באופן רופף כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments