איזה ציוד תצטרך כדי להיות טוב בבאולינג

בהתחשב במידת הפופולריות של באולינג לאחרונה, בהחלט ייתכן שהשקעת לפחות כמה שעות במשחק. אם התחלת באולינג רק לאחרונה, אז תשים לב שהמשחק קל מאוד לשחק. מבנה המשחק עצמו כל כך פשוט שהוא לא יפסיק להדהים אתכם בפשטות שלו. בעוד שנקודת המכירה הגדולה ביותר של באולינג היא הפשטות שלו, זה לא אומר שאתה לא יכול להקדים את שאר החבילה ולהפוך למשהו מקצוען בעצמך.

בכל פעם שאתה רוצה להיות מקצוען בכל ספורט, יש כמה דברים שכיחים. נושא השיקול הראשון הוא תרגול וזה חל גם על באולינג. עם התרגול מגיעה מיומנות וכדי באמת להפיק את המרב מפגישת התרגול הבלתי פוסקת שלך הוא הציוד המתאים. באולינג הוא נמוך למדי מבחינת הציוד שתצטרכו לשאת איתך, אבל יש כמה פריטים ספציפיים כמו הבגדים הנכונים והנעליים הנכונות שבאמת יכולים לעשות הרבה כדי להבטיח שתשיג את המיומנות שמגיעה לך.

תרגול שווה לשלמות

בחר כל פעילות ואם אתה רוצה להיות טוב בה, אתה לא יכול לעשות שום דבר מלבד להתאמן. אתה רוצה לקבל ציון טוב יותר, אתה צריך ללמוד באופן קבוע. רוצה להיות מדהים בעבודה, עשה את כל חומרי העבודה באופן קבוע. חולמים לזרוק ללא רבב ולהרשים את ילדיכם ובן הזוג בפעם הבאה שאתם באולם הבאולינג? ובכן התשובה היא עדיין זהה, תתאמן.

אם אתה רציני לגבי תרגול באולינג, אז יש שני דברים שכדאי לקחת בחשבון. האם תתאמן או במילים אחרות, תיהנה באולינג כל יום או פעם בשבוע. זה תלוי באיזה מרחק מרכז הבאולינג מהבית או המשרד שלך. בזמן שאתה רוצה להתאמן ולהגדיל את המשחק שלך, אתה לא רוצה לתת למשחק להשפיע על העבודה או המשחק האישי שלך. לכן, אם יש לך אולם באולינג בקרבת מקום, אז הגיוני שתבנה איזשהו לוח זמנים יומי.

אתה יכול להחליט ללכת לבאולינג למשך שעה או שלושים דקות, מכיוון שלוח הזמנים של העבודה היומי שלך יאפשר לך. אתה יכול לעשות את זה משהו כמו חמש פעמים ביום, כך שתוכל לשמור את סופי השבוע שלך פנוי לפעילויות ספציפיות לסוף השבוע. אם לא התמזל מזלכם לגור במקום שקרוב לארקיד הבאולינג, אבל דורש כמות מסוימת של נסיעות, אז תוכלו לבחור לעשות באולינג בכל סוף שבוע.

שוב זה תלוי איך סופי השבוע שלך יתפתחו. מכיוון שלא ניתן להחליט מראש אם תוכל לשמור את סופי השבוע שלך פנוי כל הזמן, נסה כמיטב יכולתך לעשות באולינג לפחות לכמה שעות בשני ימי סוף השבוע כך שתסחטו לפחות ארבע שעות באולינג. כל שבוע. חיוני לשמור על לוח הזמנים השבועי כי משמעת ותרגול הולכים יד ביד.

צִיוּד

לאחר שהבנת שאתה רציני לגבי כל פעילות הבאולינג הזו וערכת לוח זמנים שאתה בטוח שיעמוד בו, החצי הבא של המסע שלך למומחיות באולינג דורש את הציוד המתאים.

לרוב ענפי הספורט יש כללים ברורים לגבי הציוד שאתה צריך לקנות עבורו. אם אתה הולך לשחק כדורגל אז אתה צריך להשיג חולצות שנועדו לכדורגל וכמובן נעליים שמתאימות לזה. עם באולינג, אין דרישות לבוש נוקשות. אתה צריך לוודא שאתה לובש בגדים המאפשרים תנועה חופשית של הגוף שלך, במיוחד הרגליים והידיים. אתה תעשה קצת ריצה, קצת ספינינג וכמובן הרבה זרועות מסתובבות. אם הבגדים שאתה לובש מגביל את התנועות שלך, זה ישפיע לרעה על מפגשי התרגול שלך.

ברוב המקרים, אתה לא צריך ממש לבקר בחנות בגדי ספורט כדי להשיג את הבגדים האידיאליים לבאולינג. לכל מה שאתה יודע, כנראה יש לך משהו בארון הבגדים שלך משוחרר ומאפשר תנועה חופשית של הגוף שלך. זה כנראה המקרה מכיוון שבאולינג עוסק גם בהנאה מהצד הנמוך יותר של העלות ואי צורך לקנות בגדי באולינג ספציפיים הוא חלק מהעיצוב הזה.

יחפים או נעליים?

כשזה מגיע לבחירת הנעליים הנכונות, כל נעל שמספקת אחיזה מספקת לרגליים שלך בתוך אולם הבאולינג היא מספיק טובה. יש הרבה אנשים שם בחוץ שיעדיפו לשחק יחפים וגם זה עובד מצוין. נסה עם נעל ובלי נעל ותראה מה נותן לך חוויה טובה יותר.


Source by Kelvin A Smith

About admin

Check Also

באופן מסורתי תחושת מכללה

זה מה שאנחנו עושים כדי לפתוח את המשחק; זה מה שאנחנו עושים בין רבעונים, במחצית, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments